FULLGAZ 29.10.2022

Klasyfikacja generalna

Miejsce Numer Zawodnik
Pilot
Klasa Klub
Pojazd
Punkty Czas
24 27 Marek Sonntag
Marlena Sonntag
Turystyk Zonti Team
Nissan R50
84 12:00:00.000
9 20 Krystian Plomin
Rafal Mach
Off-Road W-WO 4x4
Samuraj
149 10:18:25.535
12 29 Kajetan Orłowski
Rafal Wasak
Extreme TENSILE TEAM
Junior Sam
124 10:46:05.159
20 28 Karol Kawa
Michał Strzelczynski
Extreme Szczupak Team
Jeep
89 8:26:15.057
25 15 Bartosz Rohraff
Marcin Wiśniewski
Off-Road Sadzonki Team
Samuraj
80 8:46:38.887
30 9 Artur Miślisz
Mateusz Miślisz
Off-Road Sadzonki Team
Vitara
61 8:46:36.703
15 5 Marcin Warmowski
Robert Reszke
Turystyk Redaktorzy
Jeep XJ
113 11:28:24.351
5 35 Łukasz Jungiewicz
Jan Jungiewicz
Extreme Reda
Blue Laguna
164 11:57:31.496
42 34 Filip Elend
Sebastian Szenkin
Extreme Reda
Apacz
15 12:00:00.000
16 2 Pawel Mering
Pawel Hoeft
Turystyk Pompa Team
samurai
107 8:14:39.217
46 11 Piotr Janusz
Szymon Mering
Wyczyn Pompa Team
Samuraj
2 12:00:00.000
38 43 Łukasz Kugaczewski
Joanna Lorbiecka
Off-Road Off Road Taxi
Patrol
28 6:08:11.931
40 42 Zbigniew Noga
Bartosz Noga
Off-Road Off Road Taxi
Patrol
25 6:01:48.996
44 6 Gracian Bielawa
Quad MK serwis
Can-Am
8 8:54:13.707
45 7 Marcin Kuchata
Quad MK serwis
Polaris
5 12:00:00.000
13 8 Robert Godlewski
Adrian Godlewski
Wyczyn MiM Team
Vitara
123 9:27:54.320
21 44 Marek Neyman
Teofil Ledwon
Wyczyn Mietki
Samuraj
87 10:39:12.216
11 26 Jaroslaw Serkowski
Krystian Serkowski
Wyczyn Kaszuby 4x4
Toyota
141 8:34:36.193
22 17 Rafal Hinca
Bartłomiej Jeliński
Wyczyn Kaszuby 4x4
Jeep
86 11:50:49.119
29 24 Adam Serkowski
Radosław Serkowski
Wyczyn Kaszuby 4x4
Jeep
63 8:32:31.692
37 10 Wojciech Ostrowski
Tomach Derra
Turystyk Kapela KN
Galoper
31 7:01:12.105
31 45 Artur Klinkosz
Zuzanna, Adrian
Wyczyn Drużyna Pierścienia
Jeep
58 9:27:38.946
23 14 Marek Czaja
Maciej Stolarski
Off-Road Dream Team Lisewo Malborskie
Vitara
84 10:04:36.592
1 25 Czeław Szulta
Leszek Peplinski
Extreme Bojano 4x4
Zmota
174 11:32:37.787
14 32 Dawid Dobrzewinski
Quad Bad Boys
Can-Am
119 9:22:30.132
18 33 Sławomir Kunikowski
Quad Bad Boys
Can-Am
102 9:21:17.767
10 4 Piotr Osipowski
Robert Daszkiewicz
Off-Road Órwany Przegłop
Jimny
145 11:38:52.024
2 1 Marcin Lubiński
Quad ATV KONKRET
suzuki
173 11:07:34.379
3 3 Krzysztof Bogutyn
Quad ATV KONKRET
Polaris
170 11:06:13.398
41 46 Joanna Weiss
Krzysztof Świderski
Wyczyn 4x4 Full Gaz
Azorek
23
4 13 Adam Mieszalski
Marcin Lemanczyk
Off-Road
Samuraj
167 11:14:24.582
6 19 Tomasz Sienniak
Quad
Quad
156 12:00:00.000
7 23 Piotr Jaromek
Quad
TGB
154 9:38:13.482
8 18 Łukasz Krauza
Paweł Drawc
Wyczyn
Uaz
151 8:32:18.279
17 31 Mateusz Bach
Dawid Ropela
Off-Road
Vitara
103 10:23:00.382
19 36 Rafał Kuchnowski
Leon Traskewicz
Wyczyn
Kermit
89 7:53:23.769
26 41 Artur Jankowski
Michołaj Jankowski
Off-Road
Vitara
70 11:06:57.207
27 22 Piotr Walkiewicz
Adrian Szalczynski
Off-Road
Samuraj
69 8:07:29.362
28 30 Tomasz Kulesza
Quad
Can-Am
64 6:30:35.557
32 39 Piotr Mróz
Michał Misiek
Wyczyn
Zmota Patrol
52 4:43:52.698
33 37 Przemek Grabowski
Beata Grabowska
Turystyk
Frontera
51 5:33:17.539
34 40 Patryk Szocik
Bartek Bieszke
Off-Road
Jeep
50 10:48:11.042
35 12 Sebastian Rompski
Kajetan Kwietniewski
Off-Road
Samuraj
50 11:00:28.232
36 16 Paweł Gudowski
Olo Ma Mazurkiewicz
Off-Road
Jimny
41 4:45:48.427
39 38 Marcin Palusinski
Pawel Kozaryna
Turystyk
Frontera
26 4:03:50.796
43 21 Kacper Sygit
Quad
Grizzly
8 5:12:55.115